previous arrow
next arrow
Slider
O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w handlu ,naprawach i usługach związanych wyłącznie z marką Liebherr, dozbrajamy ofero wane maszyny do indywidualnych potrzeb naszych klientów w szybko złącza, wagi, łyżki wysokiego załadunku, krokodyle, układy centralnych smarowań, itp.

Oferujemy, Państwu wszelkiego typu maszyny użytkowe Liebherr, jak również Wynajem naszego sprzętu, fachowe doradztwo oraz transport na terenie całej Europy. Dzięki umowom z dystrybutorami nowych i używanych maszyn Liebherr z całej europy zachodniej firma oferuje ciągłą sprzedaż wszelkiego rodzaju sprzętu LIEBHERR z pewnych jakościowo źródeł. Kupując w naszej firmie gwarantujemy wynajem maszyny zastępczej na czas naprawy uszkodzonej maszyny.

Przedstawiciele sprzedaży Maszyn konkurują z innymi jedynie względem oferowanych cen, podczas gdy są też tacy jak my, których produkty kosztują więcej, zapewniając jednak znacznie wyższy standard obsługi klienta zarówno przed jak i po zakupie

Wynajem każdej maszyny objęty jest umową wynajmu określającą okres wynajmu, jego koszt i warunki wydania, serwisowania (w tym ewentualnych napraw i sposobu ich rozliczania) jak też odbioru maszyny. Płatność za pierwszy miesiąc pobierana jest przed wydaniem maszyny, a w przypadku kolejnych miesięcy wynajmu 5 dni przed upływem opłaconego okresu przesyłana jest proforma za kolejny miesiąc (okres) wynajmu i powinna być ona opłacona do dnia rozpoczęcia ujętego w niej okresu najmu. Integralną częścią umowy jest deklaracja wekslowa wypełniona na wartość wynajmowanej maszyny, jak też weksel ”in blanco” podpisywany przy zawieraniu umowy. W celu weryfikacji firmy i przygotowania umowy niezbędne są następujące dokumenty:

zamówienie z wskazaniem typu maszyny, okresu wynajmu i danych kontaktowych,

dowód osobisty Najemcy (kserokopia)

OC działalności.

dokumenty rejestrowe Najemcy (kserokopie: REGON;NIP;KRS),

Wraz z dostawą maszyny przekazujemy dokumentacje D.T.R . a Państwa pracownikom całą wiedzę niezbędną do bezpiecznej i ekonomicznej obsługi zakupionych u nas maszyn.Państwa operatorzy mogą przetestować urządzenia także na naszym terenie w ramach szkolenia .

Nasz Koordynator NIM L.Machinery do spraw serwisów, napraw LIEBHERR chętnie zajmie się Państwa sprawą oraz terminową dostawą i odbiorem maszyn.

Gwarancja NIM L.Machinery na świadczenie usług serwisowych zagwarantuje Państwu brak trosk związanych z kosztownymi przestojami i opóźnieniami w produkcji.

NASZE MASZYNY MOŻNA NABYĆ W TRZECH WARIANTACH; nr.1.Standard podstawowy Maszyna jest dokładnie myta, przechodzi inspekcję i jest oferowana w stanie ‘tak jak jest’ bez żadnych dodatkowych napraw.

nr.2.Maszyna z certyfikatem sprawności Sprawdzone są wszystkie podzespoły i usunięte wykryte usterki techniczne, wykonana jest bieżąca obsługa techniczna, oraz uzupełniona powłoka lakiernicza. Maszyna jest oferowana z gwarancją na 3 miesiące lub 1000mtg. Gwarancja na podzespoły napędowe przy normalnym użytkowaniu, Warunkiem utrzymania gwarancji są nasze przeglądy-serwisy na czas JEJ TRWANIA. Oferujemy możliwość Maszyny zastępczej na czas naprawy.

nr.3.Maszyna z gwarancją NIM-LIEBHERR Used Approved Maszyny nie starsze, niż 3 lata z pełną fabryczną gwarancją na 12 miesięcy lub 2000 mth

Przez cały okres gwarancji na sprzęt zapewniamy przeglądy okresowe, diagnostykę, remonty a także fachowe doradztwo techniczne , jak i maszynę zastępczą na czas dłuższej naprawy.

Najwyższe standardy obsługi klienta gwarantuje zespół wyspecjalizowanych pracowników i flota samochodów serwisowych wyposażonych we wszystkie niezbędne specjalistyczne narzędzia co zagwarantuje, że przeglądy i naprawy mogą być wykonywane w dogodnym dla Państwa terminie, miejscu i w sposób zgodny z Państwa życzeniem.

Korzystając z naszej praktyki i usług pogwarancyjnych możecie Państwo być pewni, że maszyna będzie zawsze sprawna obniżając dodatkowe koszty eksploatacji.

Posiadamy własny zestaw nisko gabarytowy do transportu na czas napraw z możliwością dostawy maszyny zastępczej do klienta, a wyspecjalizowana kadra serwisowo terenowa , z wyposażonym autem warsztatowym dotrze do Państwa na każde zlecenie a na czas napraw jest możliwość maszyny zastępczej z transportem do klienta. Główną specjalizacją Firmy jest MARKA LIEBHERR , która jest wiodącą na rynku wśród maszyn do robót ziemnych. Zakres działalności;

- sprzedaż, serwis maszyn i urządzeń LIEBHERR

– sprzedaż części zamiennych i świadczenia usług serwisowych dla maszyn LIEBHERR

– usługi agrotechniczne, ziemne oraz transport specjalistyczny

Uzupełnieniem działalności są różnego rodzaju projekty około rolnicze.

– sprzedaż używanych maszyn rolniczych

koparka

Obecnie w naszej ofercie posiadamy:

Ładowarki, koparki Demo i używane

Ciągniki rolnicze

Osprzęt do ładowarek i koparek LIEBHERR

Łyżki objętościowe

Łyżko-krokodyle

Widło-krokodyle

Widły do palet

Szybko złącza Liebherr

Części zamienne

Serwis pochodzących od nas maszyn Liebherr

Wynajem maszyn zastępczych, dla naszych zaufanych klientów*

Usługi


Priorytetem naszej firmy jest oferowanie usług najwyższej jakości, które w pełni zaspokoją oczekiwania odbiorców, a także stałe poszerzanie oferowanego asortymentu.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w handlu i usługach związanych z rolnictwem. Oferujemy Państwu wszelkiego typu maszyny rolnicze i użytkowe, jak również usługi dla rolników naszym sprzętem, fachowe doradztwo oraz transport na terenie całej Europy.